יום ראשון, 25 במרץ 2012

קרטונאז' מלבלב של מעשיות נייר - טיפטופי קולאז' Sale קדימה אביב

את אורה אפשטיין מ"מעשיות נייר" פגשתן בקולאז'Sale בממגורה. המפגש היה כל כך מוצלח, המוצרים של אורה נחטפו ולקראת סוף האירוע היא נשארה ממש ללא סחורה. חשבתי, שכדאי להזמין אותה גם הפעם.

ב"מעשיות נייר" מעצבים חגיגות יום הולדת מנייר. בסיסי קרטון לפעילות יצירתית בימי הולדת.
הערכה מכילה: 20 בסיסי יצירה מקרטון המזמינים ילדים לבנות עבודות קולאז’ שמחות המשתלבות במשחק או מהוות אלמנט דקורטיבי יחודי.

בסיסי הקרטון בנויים מקרטון ממוחזר המאפשר בניית קולאז’ ססגוני מניירות מגוונים הנאספים ממגזינים ישנים, אריזות, ניירות עטיפה, כרטיסים, מפות או כל נייר מתאים אחר ששימושו הראשוני הסתיים.השימוש החוזר במוצרי הנייר מאפשר לילדים לחגוג את עושרם הצבעוני וטקסטורלי של ניירות מודפסים ולגלות את יכולתם ביצירה אישית ומקורית

אני אוהבת מאוד את השימוש בניירות הזמינים : עיתונים, אריזות ועוד, כחומרי יצירה על גבי בסיסי הקרטון. השימוש בחומרים אלו מאפשר חופש יצירה גדול יותר, נטול מתחים של יצירת יופי מוכר.

היצירה בחומרי הנייר מתמקדת בהתבוננות באירועים הגרפיים המודפסים וגילויים מחדש. התוצאות משוחררות, מפתיעות ולדעתי גם נחשקות יותר מיצירות הנוצרות מחומרי היצירה הנפוצים. כל יצירה היא חד פעמית וממלאה את הילד בגאווה גדולה.
מוצר חכם, מוצר יפה, שערוך מבחינה גרפית באלמנטים שובי לב. באירוע יוצגו דוגמאות ליצירות אפשריות וכן אלמנטים מומלצים ליצירת קולאז’ מנצח. נתתי לעלמה וחברה לעצב מודל משל עצמן וכך העברנו לנו אחר הצהריים מלא בצחוק והנאה. מומלץ בחום, אל תפספסו!

בנוסף למה שראיתם בקולאז' Sale הקודם, תביא איתה אורה מגוון דגמים חדשים שפיתחה. תראו את השקיות היפות שהיא עיצבה למארזים הללו. מוכשרת ביותר הבחורה.

את אורה והמוצרים של מעשיות נייר תוכלו לפגוש בקולאז' Sale קדימה אביב,
30 -31 במרץ 17:00 - 10:00

בסניף ה- outdoors של קנה'קש באזה"ת אבן יהודה
בסמוך לצומת קדימה - הדסים

לפרטים מלאים על האירוע, ליחצו כאן,

או כנסו לדף האירוע בפייסבוק
ובאותה הזדמנות אשמח אם תאשרו הגעה.

שימו לב, לא כל המציגים בקולאז' Sale מקבלים כרטיסי אשראי, אנא הצטיידו בהתאם גם בצ'קים ובמזומן.


להתראות בקולאז' Sale,
קרן

אין תגובות:

אודות