יום שלישי, 27 בספטמבר 2011

השיק של השוק - פרוייקט עד 100 בבלינג בלינג

לפעמים כיף להתארח, בטח ובטח אצל חברות טובות. בימים האחרונים עלתה סדרת פוסטים חגיגית בבלינג בלינג, שמאחוריה מיזם מבורך של עשייה. הבלינגיות פנו ליוצרות שונות, אשר הדגימו, כל אחת בפוסט נפרד, מה ניתן לעצב לחג בתקציב מוגבל של עד 100 ש"ח.
כשהבלינגיות פנו אלי, חשבתי שזאת הזדמנות נפלאה לצאת ולדוג מציאות בטריטוריה הפשפשית הקרובה אל ביתי. שוק רמלה הוא קפיצה קטנה אל ארץ אקזוטית רחוקה. השוק הקבוע מקורה ומכיל כל טוב לאוהבי הקולינריה וביום רביעי מצטרף אליו שוק צבעוני ורוחש, שמכיל מציאות שונות ומשונות. בפאתי השוק מצאתי שוק רצפה ססגוני ודגתי שם כמה מציאות במחירים מגוחכים. את מה שיצרתי מהן תוכלו לראות בפוסט שעלה הבוקר בבלינג בלינג: http://blingbling.co.il/?p=10828 כנסו ותהנו.
עוד המלצה קטנה אם כבר אתם ברמלה (כן... כן... רמלה, שמעתם נכון). במוזיאון רמלה, הסמוך לשוק, מתקיימת תערכות שנות טובות של פעם. שמחתי להזכר, לגלות נתבכי הסטוריה ותרבות וגם לרכוש במקום כמה שנות טובות לאוסף האישי.  
מאחלת לכם שנה טובה ויפה,
באהבה,
קרן

5 תגובות:

הגר אמר/ה...

יש לך את היכולת לדוג יופי בכל מקום! שנה טובה!

mekoopelet אמר/ה...

מקסים, ותודה על ההדרכה הנהדרת למתקן העגילים.
שנה טובה ומתוקה לך ולכל המשפחה

ציפי לוין אמר/ה...

קרן בוקר טוב.קראתי ונהניתי כמובן! בכל זאת להפוך גובלן ישן למוצר חדש-מגיע לך כל הכבוד! אני אוהבת ככ שווקים ודווקא לרמלה עוד לא הגעתי, וכנראה שאין ברירה חייבים להגיע גם לשם. שתהייה שנה טובה,יצירתית, מאושרת ובריאה!!

אורית אמר/ה...

וואו אילו מציאות! ועוד כל כך קרוב לבית!
איפה מוצאים כאלו טפטים נהדרים? באטסי?

פיצ'ולה אמר/ה...

ברור לך מה עשית עכשיו, כן...?
כל העולם יגיע לשוק רמלה ולנו, ה"מקומיות" משפלת החוף, לא יישאר כלום...
הפוסט בבלינג בלינג נהדר וממלא בהשראה!

אודות