יום ראשון, 29 במרץ 2009

גם אני "התקפלתי"

כן... כן... גם אני לא עמדתי בפיתוי, עיצבתי והזמנתי חותמת מגולפת בעבודת יד מ"מקופלת" (לינק) המקסימה והמוכשרת. כמובן שמרוב התלהבות מהחותמות שלה, יצא שאיכשהו הזמנתי ממנה את החותמת הכי גדולה שהיא עשתה... ולא זו בלבד, הגדלתי לעשות והזמנתי ממנה עוד גלופה (חותמת) של צבע רקע אחורי (!)


הרעיון לגלופת צבע נוסף הגיע מלימודי ההדפס, שלקחתי במסגרת לימודי העיצוב במכון הטכנולוגי בחולון. זה היה אחד הקורסים שהכי אהבתי וכאן (אולי...) המקום להתוודות על תאוותי למדיה זו.
לידיעתך עידן, לפעמים כשאני ישנה ואתה רואה שאני מחייכת, אני לא תמיד בשופינג בוויקאנד מרקט בבנקוק עם טוטו, או על החוף בסיני... לפעמים אני פשוט חוזרת להדפסי הסולו שלי בסדנת הדפוס של המכון הטכנולוגי. לבדי לגמרי בסדנא (היה לי מפתח...) בשבת (המכון סגור...) עם כל רשתות הדפוס והצבעים המדהימים מסביב, אין גבול ליכולת, אפשר להדפיס הכל על הכל...
לאחרונה קבלתי טלפון מנועה, שאיתה חלקתי דירת סטודנטים מדליקה באיזור שיינקין וגם לימודי עיצוב. היא נרשמה ללימודי הדפס והציעה לי להצטרף. אני לא יודעת אם יש לי זמן כרגע, אבל ממש מגרד לי בידיים...
למה כן יש לי זמן כרגע? להדפסות ביתיות מהירות עם החותמות של מקופלת. הדפסתי גלופה אחת על גב תמונות הקאנווס שלי:

ואת הגירסה המורכבת יותר על שקיות הנייר:

ולסיום בונוס קטן למי שקורא עד הסוף... הייתי בבית של מיץ פטל ואני יודעת איך הוא נראה... ולמי שצריך תרגום: פגשתי סוף סוף את ידידתי הוירטואלית "מקופלת", העברנו ביחד אחה"צ נעים בביתה המקסים, הפגשנו בין עלמה ובין ה"תינוק" המקסים עוד יותר... (אני חושבת שכבר אפשר לעבור ל"עולל"... הערה אישית למקופלת) והעיקר... יש לי חברה חדשה!

6 תגובות:

mekoopelet אמר/ה...

קרן, איזה מקסים ומדהים יצאו השקיות, טוב, רגע, לאט לאט, דבר ראשון, תודה תודה תודה על הפרגון, זה לא מובן מאליו ואני מאוד מאוד מעריכה את זה, דבר שני, איזה כיף שנהנית מהחותמות (האמת שביני לביני הן זכו לכינוי "הבומבילות" אבל אל תספרי לאף אחד), ההחתמה על השקיות פשוט נהדרת, אני שמחה מאוד לראות שזה עבד עם שני הצבעים ושבחרת צבעים קצת יותר אנושיים מאלה שאני החתמתי איתם.

היה לי כיף מאוד שבאתן אלי (או קיי, מודה שהכרחתי אותך קצת לעשות סיור בבית, זה לא יקרה בשנית....), עלמה פשוט מתוקה אמיתית (ויפיפיה חבל על הזמן), את חושבת שהיא תחכה לתינוק? עד שהוא יגדל אני אחליף לו את השם (כשהוא יהיה בן 30...).
אז מתי את באה שוב?
נשיקות ותודה ואיזה כיף היה לי להכנס לבלוג שלך

דורית
אה, עוד משהו, הדוכן שלך מ-ד-ה-י-ם, חבל שלא יצא לי לראות אותו בלייב.

moran אמר/ה...

החותמת מקסימה והרקע יצא בול.

אנונימי אמר/ה...

יופייייייי רואה שהסתדרת עם הדיו
תשמעי זה יוצא מיוחד בטרופים!
נתנאלה

aliner אמר/ה...

תתחדשי. הגיע הזמן באמת!
חותמת נפלאה ומוסיפה המון המון.

aliner אמר/ה...

תתחדשי - באמת הגיע הזמן שתתקפלי כבר :-)

הלוגו כמובן מאוד מאוד לטעמי ומוסיף הרבה מאוד.

aliner אמר/ה...

תתחדשי - באמת הגיע הזמן שתתקפלי כבר :-)

הלוגו כמובן מאוד מאוד לטעמי ומוסיף הרבה מאוד.

ומשום מה אני מנסה כבר אלף פעם לשלוח תגובה ולא הולך ליף זה לא נקלט! אולי עכשיו...?

אודות