יום רביעי, 11 במרץ 2009

הקולאז'ים שלי

קבלתי כמה פניות מאנשים שבקשו לראות את הקולאז'ים שלי. את הקולאז'ים אני יוצרת בדר"כ על פי הזמנה מראש. custom artwork - אמנות בהזמנה אישית. לרוב הם ניתנים כמתנה לרגל אירוע זה או אחר. אני מקבלת תמונות של האנשים שעבורם מזמינים את העבודה (באמצעות המייל), מקבלת אינפורמציה חיונית על הדמויות ומרכיבה את הקולאז'.

כאן למשל הזמינו ממני קולאז' עבור משפחה שנולדה לה תינוקת חדשה. המשפחה מתגוררת בחו"ל והגיעה לארץ. את התמונה הכינו עבורם בהפתעה (לא בעיה להשיג תמונות של כל אחד בימינו) והם היו מאוד מופתעים ומאושרים ממנה:

המשפחה החמודה הזו, הזמינה ממני קולאז' לרגל יום הולדתו הראשון של הילד. הסתבר לי שהפעוט מאוהב בטרקטורים בכלל ובטרקטור ספציפי אחד בפרט. לילד יש טעם קלאסי וכל יום בדרכו לגנון הוא מבקש לעלות על הטרקטור בקיבוץ שבו הגן נמצא. לקחתי צילום של הטרקטור הספציפי הזה, דגם ישן של Massey - ferguson, איירתי ושילבתי אותו בקולאז'. התמונה (בגודל 60/90 ס"מ) תלויה מעל שולחן פינת האוכל שלהם ומשמחת מאוד את הפעוט ואותם:

את הקולאז' הזה הכנתי בסוף השנה עבור גן הילדים של עלמה. אני קוראת לתמונה "גינת תינוקות". את הגננות הפכתי לגנניות ואת התינוקות לפרחים. כל גננת קבלה מתנה (מאתנו ההורים) תמונת קאנוס בגודל 30 / 20 ס"מ וכל ילד קבל במתנה הביתה מגנט עם הציור בגודל 15/20 ס"מ, במקום הצילום הסטנדרטי שבד"כ נותנים בגנים:

את הקולאז' הזה הכנתי כמתנת יום הולדת לגברת חביבה בת 50. ילדיה הזמינו ממני את הקולאז' והיא היתה מאושרת לקבל אותו. הוא מונח בגאווה על המדף בויטרינה שלה:

עבודות הקולאז' שלי מבוצעות בעבודת יד בטכניקה מעורבת הכוללת שימוש בצבעים שונים, דיו, בדים, ניירות, קרטון וחפצים שונים שאני משלבת. כל עבודה היא יצירה חד פעמית אך יש אפשרות לצלם אותה, לסרוק ולהדפיס על קאנווס בגדלים שונים ובכמויות שונות.
למי שרוצה לתת מתנה מקורית, משמחת ומושקעת, זו בהחלט אופציה מדליקה. ניתן לפנות אלי להזמנות ולקחת בחשבון כשלושה שבועות מיום ההזמנה ועד המסירה.
את סגנון האיור היחודי למדתי ממורתי קלודין הלמוט (לינק), שמשמשת לי כמקור השראה, קלודין תודה!

2 comments:

אורית פנדו אמר/ה...

מקסים מקסים .רעיון יפה ומקורי ,
בטוחה שבקרוב אפנה אלייך בעניין (יומולדת לאמא)

אנונימי אמר/ה...

וואו, ממש ממש מקסים.

אודות