יום שישי, 6 במרץ 2009

שיהיה טוב לכולנו!

איכשהו... יצא לי שם של טרבל מייקרית בכל מה שנוגע לקניית מתנות. כששואלים אותי מה לקנות לי (לרגל אירוע זה או אחר), אני בדר"כ עונה: משהו מ"חנות טובה" עם פתק החלפה.
ואם חשבתם שאני בררנית כשזה נוגע למתנותי, זה כלום לעומת הקניות ליורשת העצר.
למזלי המשפחה והחברים מקבלים אותי על כל חולשותי ומאפשרים לי לבחור לה את המתנות בעצמי.

במסגרת השוטטות שלי מצאתי שתי מתנות מקסימות תחת קורת גג אחת (!) ושלא יקל הדבר בעינכם...

מדובר במוצרים שמשווקת קבוצת "שכולו טוב" (לינק), קבוצה שמשלבת אנשים המתמודדים עם נכות נפשית, בקהילה. במסגרת המיזם מתבצעת מכירה של מוצרים בדוכנים יחודיים הממוקמים במקומות מרכזיים בארץ. את הדוכנים מתפעלים כ- 1100 מתמודדים המתפרנסים מהמיזם.

בדוכן שממוקם בהום סנטר ביל"ו מצאתי בובה מקסימה עם שיער צמר אדום שמעוצבת בסגנון רותי סמרטוטי. הבובה דו צדדית, בצד אחד היא ערה ובצדה השני ישנה, מה שמאפשר להשכיב אותה לישון. את הבובה עיצבה הדס הול (100 ש"ח). הבובות עשויות בד כותנה וצמר, מיוצרות בעבודת יד ומגיעות במגוון צבעי שיער :אדום , ג'ינג'י, ורוד, בלונדיני ובשני המינים - זכר ונקבה:המוצר השני שלקחתי הוא דוכן גלידה יפיפה עשוי עץ, במידות שילד יוכל לשחק בהם. לדוכן מצורפים גביעי גלידה, מפיות, וכדורי גלידה ב"טעמים" שונים, עשויים בד לבד. משחק מתוק, שמאפשר לילד להיהפך למוכר גלידה לאמא,לאבא, לאחים ולחברים. מתאים לגילאי 2-6. את הדוכן עיצבה: יערה ניר-כחלון (180 ש"ח):


אני יכולה להעיד על פעוטה אחת ששמחה מאוד במתנות החדשות שלה.

ומי שמחפש את מיקומי הדוכנים הקרובים אל ביתו - שילחץ פה

2 comments:

Mari אמר/ה...

Beautiful blog, muito lindinho
Beijos, maris!

Mari אמר/ה...

Beautiful!
Muito lindinho

אודות